Albaraka Türk Eğitim Finansmanı

Eğitim ile ilgili finansman ve kredi konusunda katılım bankaları da tabiri caizse “Biz de buradayız” diyor. Eğitim harcamaları konusunda tüketicilere Albaraka Türk Eğitim Kredisi değil de Albaraka Türk Eğitim Finansmanı adı altında destek veriyor.

albaraka egitim finansmani

Eğitim Finansmanı Şartları

Üniversitenizin öğrenim ücretini 10 taksite kadar vadelendiren Albaraka Türk Katılım Bankası kefil de istemiyor. Finansman tutarının binde 5 ‘i oranında tahsis ücreti alınıyor.

Örnek Ödeme Tablosu

Finansman Miktarı : 25 bin TL

Vade Süresi : 10 ay

Aylık Taksitler : 2.710 TL

Toplam Geri Ödeme : 27 bin 109 TL

Eğitim Finansmanı Başvuru Kanalları

Eğitim Finansmanı için Albaraka Türk Katılım Bankası şubelerinden herhangi birisine müracaat etmeniz yeterli. Daha detaylı ve teknik bilgi için ve yine finansman hesaplaması yapmak için Albaraka Türk Katılım Bankası ‘nın internet sitesinden “Eğitim Finansmanı” bölümüne ulaşmak için buraya tıklayınız. 

Başvuru İçin İstenen Belgeler

  • Nüfus Cüzdanı
  • Gelir Durum Belgesi (Ücretli çalışanlar için maaş bordrosu, serbest meslek için;  vergi levhası fotokopisi, malvarlığı durumunu gösteren belgeler)
  • Eğitim Kurumları tarafından imzalanarak verilecek eğitim ücretini gösterir belge
Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku