Atılım Üniversitesi Tanıtım

Sizlere kısaca Atılım Üniversitesi hakkında bilgi vermeden önce internet sitesinin www.atilim.edu.tr olduğunu, irtibat numarasının ise;  0312 586 80 00 olduğunu söyleyelim. İster web sitesi üzerinden daha detaylı bilgi alabilir, isterseniz de üniversiteye telefonla ulaşarak kafanıza takılanlar hakkında sorularınızı sorabilirsiniz.

Atılım Üniversitesi Tanıtım

Atılım Üniversitesi Hakkında Genel Bilgiler

15 temmuz 1997 yılında kurulan ve vakıf üniversitesi olan Atılım üniversitesi 2016-2017 yılında 20. Yılını kutlamıştır. Ankara’da öğrencilerine hizmet veren Atılım Üniversitesi yerleşkesinde öğrencilerin sosyal imkanları da çerçevesinde bulundurarak; fakülteler, laboratuvarlar, spor salonları, çeşitli spor sahaları, konferans salonları, yüzme havuzu, kafeteryalar ve restorantlar gibi merkezleriyle İncek’te 250 dönüm arazi üstünde yer alır.

Atılım Üniversitesi öğrencilerinin üniversite yaşamının kalite seviyesini yükselmeyi hedefleyen ve başarıyı kendine temel amaç edinen üniversiteler arasındadır.  Yabancı dile verdiği önem doğrultusunda fakültelerde verilen eğitimi istisna birkaç bölüm dışında İngilizce olup, tercih etmek isteyen öğrencilerine ikinci bir dil öğrenme imkanı da sunar. Fransızca, Çince, İspanyolca, Rusça ve almanca dillerini de seçmeli ders olarak alabilirler. Böylece Dünya genelinde iş imkanı sağlayan bir üniversitedir diyebiliriz.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku