Bezmialem Vakıf Üniversitesi Yüksek Lisans Ücretler Şartlar

Bezmialem Vakıf Üniversitesi sağlık üniversitesi olarak hizmet veren bir üniversite olup İstanbul’da faaliyet gösterir. Sağlık alanında öğrencilerin eğitimi için uygulama imkanı sunduğu hastaneleri bulunan ve bulunduğu merkezi konum itibariyle seçilesi olan üniversite de yüksek lisans eğitimini tamamlamak isteyen öğrenciler için bu yazımızda bilgilendirme yapmaktayız.

Bezmialem Vakıf Üniversitesi Yüksek Lisans Ücretler Şartlar

Bezmialem Vakıf Üniversitesi Yüksek Lisans Ücretler Şartlar

Bezmialem Üniversitesi Vakıf Üniversitesi Yüksek Lisans Programları

Sağlık Bilimleri Enstitüsü

Tezli Yüksek Lisans Programları başlığı altında sayabileceğimiz programlar; Lazer Destekli Diş Hekimliği, Ortodontri, Oral İmplantoloji, Farmakognozi ve Doğal Ürünler Kimyası, Biyoteknoloji, Anotami, Sinir Bilimleri, Hemşirelik, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon, Afet Yönetimi Tezli Yüksek Lisans Programları.

Tezsiz Yüksek Lisans Programları başlığı altında sayabileceğimiz programlar; Biyoteknoloji, Farmakognozi ve Doğal Ürünler Kimyası Tezsiz Yüksek Lisans Programları.

Başvuru koşulları; YDS vb değerde sınavlardan 40 puan, ALES sınavından en az 55 puan ve lisans eğitimi mezuniyet diploma notu ortalaması %60 olması gereklidir.

Bezmialem ÜniversitesiYüksek Lisans Ücretleri

Lazer Destekli Diş Hekimliği Tezli Yüksek Lisans Programı 12.500€+KDV, Anatomi Tezli Yüksek Lisans Programı 5.000 TL + KDV, Ortodonti Tezli Yüksek Lisans Programı 39.000 TL + KDV, Oral İmplantoloji Tezli Yüksek Lisans Programı 27.000 TL (KDV Dahil), Farmakognozi ve Doğal Ürünler Kimyası Tezli / Biyoteknoloji Tezli / Sinir Bilimleri Tezli / Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Tezli Yüksek Lisans Programları 9.000 TL + KDV , Farmakognozi ve Doğal Ürünler Kimyası Tezsiz / Biyoteknoloji Tezsiz / Hemşirelik Tezli / Afet Yönetimi Tezli Yüksek Lisans Programları 7.500 TL + KDV ‘dir.

Yaşam Bilimleri ve Biyoteknoloji Enstitüsü ve Gastroenteroloji Enstitüsü Üniversitenin diğer enstitüleridir. Bu enstitüler sağlık bilimlerini destekleyici olup faaliyetlerine yeni başlamıştır.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku