Bilkent Üniversitesi Nerede – İletişim ve Adres Bilgileri

Bu yazımızda siz değerli okurlarımız için Bilkent Üniversitesi Nerede iletişim ve adres bilgileri en güncel halini paylaşarak istifadenize sunmaya çalışacağız.

Bilkent Üniversitesi Nerede – İletişim ve Adres Bilgileri

Bilkent Üniversitesi İletişim

Telefon Numarası : 0 312 290 4000 – 444 82 33

Faks Numarası : 0 312 266 4127

İnternet Sitesi : www.bilkent.edu.tr

E-Posta : bilinfo@bilkent.edu.tr

Bilkent Üniversitesi Nerede

İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi yani kamu oyunda bilinen adıyla Bilkent Üniversitesi Ankara ilinde bulunmaktadır. Posta kodu 06800 ‘dür.

Bilkent Üniversitesine Nasıl Gidilir

Otobüs ile Gitmek İsteyenler

Bilkent Üniversitesi Ankara ilinde olduğu için ülkemizin çoğu noktasından Ankara iline gelen otobüs bulunmaktadır. Ankara ‘ya gelen otobüslerin son durağı Ankara Şehirlerarası Terminal İşletmeleri (AŞTİ) olup, buradan yine belediye otobüsleri, metro, otobüs, dolmuş ve taksi ile Bilkent Üniversitesi ‘ne ulaşmak mümkündür.

Tren İle Gelmek İsteyenler

Herhangi bir noktadan Ankara iline tren ile gelecekler Ankara Garında inmektedir. Buradan da Sıhhiye duğra veya Tandoğan durağına taksi ile ya da yürüyerek ulaşabilirsiniz. Buradan da metro, otobüsleri ve yine özel servis araçlarını kullanabilirsiniz.

Uçak İle Gelmek İsteyenler

Ankara ‘daki havalimanı olan Esenboğa Havalimanı ile şehir merkezinin arası 28 km ‘dir. Şehir merkezine gelmek için Belko otobüsleri kullanılmaktadır.

Bilkent Üniversitesi Ücretsiz Servisleri

Bilkent Üniversitesi ‘ne ulaşmak ya da Bilkent Üniversitesi ‘nden şehir merkezine ulaşmak isteyenler için Bilkent Üniversitesi ‘nin sağlamış olduğu özel servis araçları bulunmaktadır. Bu araçlar Sıhhiye ve Tunus Caddesi bölgesinden saatte bir hareket etmektedir. Bu araçlarda yolculuk yapan öğrenci ve personelden ücret alınmamaktadır. Bunun yanı sıra kampüs içinde ve yine kampüsler arası ulaşım sağlayan özel servis araçları da bulunmaktadır.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku