Çağ Üniversitesi Yüksek Lisans Programları Ücretler Şartlar

Çağ Koleji ve Bayboğan Eğitim Vakfı kurucusu tarafından kurulan Çağ Üniversitesi Mersin’de eğitim vermektedir. 1999 yılında faaliyete başlayan üniversitenin sahip olduğu tek enstitü olan Sosyal Bilimler Enstitüsünde yüksek lisans eğitimi almak isteyen öğrenciler için aradığınız bilgiler aşağıda sizlere sunulmaktadır.

Çağ Üniversitesi Yüksek Lisans Programları Ücretler Şartlar

Çağ Üniversitesi Yüksek Lisans Programları

Sosyal Bilimler Enstitüsü

İşletme Yönetimi Tezli/Tezsiz, Sağlık Kurumları Yöneticiliği Tezli/Tezsiz, Kamu Hukuku Tezli/Tezsiz, Özel Hukuk Tezli/Tezsiz, Türk Dili ve Edebiyatı, Psikoloji Tezli/Tezsiz, İngilizce Dili Edebiyatı Yüksek Lisans Programları bu üniversitede verilen yüksek lisans eğitimleridir.

Çağ Üniversitesi Yüksek Lisans Programları Ücretler Şartlar

Yüksek Lisans Eğitimi Ücretleri

Çağ üniversitesi Yüksek Lisans Eğitimi almak isteyenöğrenciler için burs imkanı da sunmaktadır.Eğitim ücretleri %25 burslu olarak 9.360 TL, %50 burslu eğitim ücreti 12.475 TL, %75 burslu öğrenciler için 6.240 TL ve burssuz eğitim ücreti 12.475 TL’dir.

Yüksek Lisans Şartları

ALES sınavından en az 60 puan alınmalıdır. Burslu öğrenciler için bu puan bursluluk oranlarına göre değişiklik göstermektedir.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku