Çankaya Üniversitesi Eğitim Ücretleri

5 fakülte,  enstitü, adalet meslek yüksek okulu ve Çankaya Meslek yüksek okulunu bünyesinde barındıran Çankaya Üniversitesi Ankara ‘da hizmet veren bir üniversitedir. Şimdi bu yazımızda sizlere Çankaya Üniversitesi Eğitim ücretleri güncel bilgileri sizlere sunacağız.

cankaya universitesi egitim ucretleri

Çankaya Üniversitesi Eğitim Ücretleri

Yıllık Toplam Ücret (TL)

(% 8 KDV dahil)

1.Dönem Ücreti (TL)

(% 8 KDV dahil)

2.Dönem Ücreti (TL)

(% 8 KDV dahil)

Ücretli 43.900 21.950 21.950
%50 İndirimli 21.950 10.975 10.975
%25 İndirimli 32.925 16.463 16.463

Fen Edebiyat Fakültesi

Bu fakültede bulunan bölümler; İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü , Mütercim Tercümanlık Bölümü, Psikoloji, Matematik Bölümü olarak sıralayabiliriz.

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi

Bankacılık ve Finans, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık, İktisat, İşletme, Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler, Uluslararası İlişkiler Bölümleri bu fakültede faaliyet gösterir.

Hukuk Fakültesi

Hukuk okumak isteyen öğrenciler için olan fakültedir.

Mühendislik Fakültesi

Bilgisayar Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği , Elektrikve Elektronik Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, İnşaat Mühendisliği, Makine Mühendisliği, Malzeme Bilimi ve Mühendisliği, Mekatronik Mühendisliği Bölümleri bu fakültede bulunur.

Mimarlık Fakültesi

İç Mimarlık Bölümü, Mimarlık Bölümü, Şehir ve Bölge Planlama Bölümü bu fakültede eğitim vermektedir.

Adalet Meslek Yüksekokulu ve Meslek Yüksek Okulu

Adalet Meslek Yüksek Okulu bünyesinde Adalet Bölümü ve Meslek Yüksek Okulu bünyesinde Bankacılık ve Sigortacılık, Dış Ticaret Bölümleri eğitim verilmektedir.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku