ING Bank Eğitim Kredisi

Turuncu rengiyle aklımızın sürekli bir köşesinde yer edinen ING Bank; Eğitim Kredisi kampanyası ile de karşımıza çıkıyor. Eğitim hayallerini gerçekleştirmek isteyenlerin finansman ihtiyacını karşılandığı bu kredinin sloganı ise oldukça ilginç; “Dersini çalışmış kredi ! ”

ing bank egitim kredisi

ING Bank Eğitim Kredisi Detayları

Vade süresinin 3 aydan başladığı ve 48 aya kadar uzayabildiği, faiz oranlarının ise % 1,64 olarak belirlendiği Eğitim Kredisinde; çekilebilecek maksimum kredi tutarı ise 50 bin TL olarak belirlenmiş durumda. Kredi başvurusunda bulunacaklar; çalışan öğrenci ya da çalışmıyor ise bu öğrencinin eğitimini üstlenen herhangi bir yakını olabiliyor. Eğitim kredisi kullanacaklardan binde 5 oranında da kredi tahsis ücreti alınıyor.

ING Bank Eğitim Kredisi Başvuru

Başvuruda bulunmak için ister herhangi bir ING Bank şubesine giderebilir, isterseniz de ING Bank Eğitim Kredisi Online Başvuru Formunu doldurabilirsiniz.

Detaylı Bilgi İçin

ING Bank Eğitim kredisi hakkında daha detaylı bilgilenmek istiyorsanız; bankanın müşteri hizmetleri numarası olan 0 850 222 0 600 nolu telefonu arayabilir, isterseniz de ING Bank ‘ın resmi internet sitesi olan www.ingbank.com.tr üzerinden Eğitim Kredisi ile ilgili bölümü inceleyebilirsiniz. Direkt eğitim kredisi bölümüne ulaşmak isteyenler buraya tıklayabilir.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku