İstanbul Bilim Üniversitesi Eğitim Ücretleri

Bünyesinde  Grup Florence ve Nigtingale hastanelerini barındıran bir vakıf üniversitesi olan İstanbul Bilim Üniversitesi İstanbul’da faaliyet gösteren üniversitelerdendir. Erasmus, Farabi gibi eğitim programlarını öğrencilerine sunan üniversite, eğitim yanında sosyal alanlarda da öğrencilerine destek vermektedir. Şimdi sizlere bu yazımızda sizlere İstanbul Bilim Üniversitesi Eğitim Ücretleri akademik yılı için en son güncel bilgilerini paylaşacağız.

istanbul bilim universitesi egitim ucretleri

Tıp Fakültesi

Üniversitede bulunan Tıp Fakültesinde eğitim görmek isteyen ücretli  öğrenciler için öğrenim bedeli 101.591,00TL ‘dir. 9 taksit imkanı bulunmakta ve taksitli fiyatı 106.938,00TL‘dir.

 

Fen-Edebiyat Fakültesi

Fakültede bulunan bölümler ; Psikoloji, Moleküler Biyoloji ve Genetik bölümleridir. Eğitim ücretleri ; ücretli öğrenciler için 42.150,00TL‘dir. 9 taksit imkanı bulunmakta ve taksitli fiyatı 44.370,00TL‘dir.

Florence Nightingale Hastanesi Hemşirelik Yüksekokulu

Bu fakültede eğitim görmek isteyenler için ücretli öğrenci eğitim bedeli 31.610,00TL ‘dir. 9 taksit imkanı bulunmakta ve taksitli fiyatı 33.273,00TL’dir.

Taksit imkanları bulunan üniversitenin detaylı fiyat listesine, https://demiroglu.bilim.edu.tr/ucretler-burslar.php?sc=d&W=1366 listesinden ulaşabilirisiniz.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku