İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi Eğitim Ücretleri

İstanbulda Faaliyet gösteren ve vakıf üniversitelerinden biri olan Kemerburgaz Üniversitesi Altınbaş Vakfı tarafından kurulmuştur.Üniversite  Mahmutbey Yerleşkesi, Gayrettepe Yerleşkesi, Bakırköy Yerleşkesi olarak üç merkezde öğrencilerine hizmet sunmaktadır. Yenilikçi eğitim sistemiyle öğrencilerine kaliteli eğitim vermeyi amaç edinen İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi Eğitim Ücretleri rakamlarını sizlere bu yazımızda sunmaktayız.

İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi Eğitim Ücretleri

LİSANS-ÖNLİSANS ÖĞRENİM ÜCRETLERİ
Tıp Fakültesi 87.450 ₺
Diş Hekimliği Fakültesi 81.200 ₺
Eczacılık Fakültesi 57.550 ₺
Hukuk Fakültesi 57.550 ₺
İktisadi, İdari ve Sosyal Bil. Fakültesi 50.550 ₺
İşletme Fakültesi 50.550 ₺
Mühendislik ve Doğa Bil. Fakültesi 50.550 ₺
Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi 50.550 ₺
Uygulamalı Bilimler Fakültesi 50.550 ₺
Meslek Yüksek Okulu 23.000 ₺
Sağlık Hizmet Meslek Yüksek Okulu 23.000 ₺
Meslek Yüksek Okulu 2.Öğrenim 26.350 ₺
Sağlık Hizmet Meslek Yüksek Okulu 2.Öğrenim 26.350 ₺

Bu fiyatlara %8 olan K.D.V. dahildir.

İktisadi İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi

Ekonomi, İşletme, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Uluslararası İlişkiler, Uluslararası Lojistik Yönetimi, Uluslararası Ticaret, Psikoloji, Sosyal Bilimler, Sosyal Hizmet, Sosyoloji bölümleri bu fakültede bulunmaktadır.

Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi

Bu fakültede bulunan bölümler; Bilgisayar Mühendisliği, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, İnşaat Mühendisliği, Makine Mühendisliği,  Mimarlık ve İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı ‘dır.

Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi

Grafik Tasarım, Sinema Televizyon, Takı Tasarım, Plastik Sanatlar,Moda ve Tekstil Tasarım, İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı bölümleri bu fakültede bulunur.

Meslek Yüksek Okulu

Adalet , Takı Tasarımı, Grafik Tasarım, İş Sağlığı ve Güvenliği, Bilgisayar Programcılığı, Sosyal Hizmet, Çocuk Gelişimi, İşletme ve Dış Ticaret, Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği Programı, Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri Programı, Uçuş Hareket Yöneticiliği, Çocuk Koruma ve Bakım Hizmetleri Programı, Aşçılık programları bu birimdefaaliyet göstermektedir.

Sağlık Hizmet Meslek Yüksek Okulu

 İlk ve Acil Yardım, Odyometri ve Optisyenlik, Ağız ve Diş Sağlığı, Ameliyathane Hizmetleri, Anestezi ve Radyoterapi, Tıbbi Görüntüleme Teknikleri, Fizyoterapi, Tıbbi Laboratuvar Teknikleri, Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik programları bu birimde eğitim vermektedir.

Yeni kayıt yaptıracak öğrenciler için ödeme yöntemleri üniversite tarafından duyurulmaktadır. Bu duyuruya http://www.altinbas.edu.tr/tr/ogrenci-rehberi/ogrenim-ucretleri-ve-burslar/ogrenim-ucretleri/odeme-yontemleri—yeni-kayit linki üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku