İstinye Üniversitesi Eğitim Ücretleri

Bünyesinde hastanelerde barındıran 21. Yüzyıl Anadolu Vakfı 2015 yılında İstinye Üniversitesini Kurmuştur. Mezun olan öğrencilerine kariyer imkanıda sunan üniversite 3 ayrı kampüste öğrencileriyle buluşmaktadır. Topkapı Kampüsü, Çekmeköy Kampüsü ve İstinye Ana Kampüs şeklinde bu kampüsleri sayabiliriz. İstinye Üniversitesi Eğitim Ücretleri eğitim yılı yıllık öğrenim ücretleri ile ilgili ayrıntıları bu yazımızda bulabilirsiniz. Sitemizdeki linklere tıklayarak gerek İstinye Üniversitesi ve gerekse de diğer üniversitelerin taban puanları, ücretleri, burs imkanları, uzaktan eğitim programları, Yüksek Lisans programları gibi konularda da bilgi alabilirsiniz.

İstinye Üniversitesi Eğitim Ücretleri

Fen Edebiyat Fakültesi

Bu fakültede bulunan bölümler ve ücretleri;Moleküler Biyoloji ve Genetik bölümü eğitim ücreti 36.000,00TL, Psikoloji bölümü eğitim ücreti 61.000,00TL , Sosyoloji bölümü eğitim ücreti 28.000,00TL , Türk Dili ve Edebiyatı bölümü eğitim ücreti 36.000,00TL’dir.

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi

Ekonomi, İşletme, Sağlık Yönetimi, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Uluslararası İlişkiler, Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik, Yönetim Bilişim Sistemleri bu fakültede bulunan bölümlerdir.Bu bölümler için eğitim ücreti 35.000,00TL’dir. Fakültede bulunan Sağlık Yönetimi bölümü eğitim ücreti 26.000,00 TL’dir.

Mühendislik Fakültesi

Bu fakültede Yazılım Mühendisliği eğitimi verilmektedir. Bu eğitim için yıllık ücret 40.000,00 TL’dir.

Sağlık Bilimleri Fakültesi

Beslenme ve Diyetetik, Çocuk Gelişimi, Dil ve Konuşma Terapisi, Ebelik, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon, Hemşirelik, Sosyal Hizmet bölümleri bu fakültede yer alır. Bu bölümler için ücretler; Ebelik bölümü 30.000,00 TL ve Diğer bütün bölümler için ücret 44.000,00TL’dir.

Tıp Fakültesi

Bu üniversite de Tıp eğitimi almak isteyen öğrenciler için eğitim ücreti 89.000,00 TL’dir.

Meslek Yüksekokulu

Adalet, Aşçılık,Bankacılık ve Sigortacılık, Gıda Teknolojisi, İnsan Kaynakları Yönetimi, İnşaat Teknolojisi, İş Sağlığı ve Güvenliği, Muhasebe ve Vergi Uygulamaları, Pazarlama, Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği, Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri, Spor Yönetimi, Uçak Teknolojisi programları bu birimde faaliyet vermektedir.Bu programlar için ücretler; Adalet , Aşçılık , İnşaat Teknolojisi ve Uçak Teknolojisi programları 28.000,00 TL, Diğer bu başlık altında bulunan tüm programlar için ücret 23.000,00 TL’dir.

Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu

Ağız ve Diş Sağlığı, Ameliyathane Hizmetleri, Anestezi, Çocuk Gelişimi, Diyaliz, Eczane Hizmetleri, Elektronörofizyoloji, Fizyoterapi, İlk ve Acil Yardım, Radyoterapi, Sosyal Hizmetler, Tıbbi Dokümantasyon Ve Sekreterlik, Tıbbi Görüntüleme Teknikleri, Tıbbi Laboratuvar Teknikleri programlarını da bu başlık altında sayabiliriz.Ağız ve Diş Sağlığı, Eczane Hizmetleri, Tıbbi Dökümantasyon ve Sekreterlik, Tıbbi Laboratuvar Teknikleri programları için öğrenim ücretleri 23.000,00 TL’dir. Ameliyathane Hizmetleri, Ameliyathane Hizmetleri (ikinci öğretim), Anestezi, Anestezi(ikinci öğretim), Diyaliz, Fizyoterapi, İlk ve Acil Yardım, İlk ve Acil Yardım(ikinci öğretim) programları için eğitim ücretleri 41.000,00 TL’dir. Çocuk Gelişimi, Elektronörofizyoloji, Tıbbi Görüntüleme Teknikleri, Tıbbi Görüntüleme Teknikleri(ikinciöğretim ) programları için öğretim ücreti 31.000,00 TL ve Radyoterapi programı, Sosyal Hizmetler programı eğitim ücretleri 23.000,00 TL’dir.

Diğer ücretleri hesaplamak için İstinye Üniversitesi hesaplama robotunu kullanabilirsiniz. Hesaplama robotuna erişebilmek için bu robota, http://apps2.istinye.edu.tr/apps/2019-ucrethesaplamarobotu/?ref=adaywebyon linki üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku