Kadir Has Üniversitesi Eğitim Ücretleri

Köklü Üniversitelerin arasında anılan Kadir Has Üniversitesi öğrencilerine sunduğu kariyer imkanlarıyla, ulaşım kolaylığı, bulunduğu mevkinin güzelliği , İngilizce diline verdiği önem ve eğitim konusunda son teknoloji donanımı ile son derece başarılı bir vakıf Üniversitesidir. Şimdi sizlere üniversite tarafından henüz yeni açıklanan bir bilgi olan Kadir Has Üniversitesi Eğitim Ücretleri eğitim yılı bilgilerini sizler için bu yazımızda paylaşacağız.

kadir has universitesi egitim ucretleri

KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ
YENİ KAYIT EĞİTİM ÜCRETLERİ
FAKÜLTE / BÖLÜM EĞİTİM ÜCRETİ
(KDV HARİÇ)
EĞİTİM ÜCRETİ
(KDV DAHİL)
MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ 57.870 TL 62.500 TL
İKTİSADİ, İDARİ VE SOSYAL BİLİMLER 57.870 TL 62.500 TL
HUKUK FAKÜLTESİ 57.870 TL 62.500 TL
İLETİŞİM FAKÜLTESİ 57.870 TL 62.500 TL
SANAT VE TASARIM FAKÜLTESİ 57.870 TL 62.500 TL
İŞLETME FAKÜLTESİ 57.870 TL 62.500 TL
İNGİLİZCE HAZIRLIK OKULU 57.870 TL 62.500 TL

Kaynak: https://aday.khas.edu.tr/1106/ogrenim-ucretleri

Mühendislik Ve Doğa Bilimler Fakültesi

Bu fakültede bulunan bölümler; Bilgisayar Mühendisliği, Biyoinformatik ve Genetik, Elektrik- Elektronik Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Enerji Sistemleri Mühendisliği olarak sıralayabiliriz.

İktisadi, İdari Ve Sosyal Bilimler Fakültesi

Ekonomi Bölümü, Uluslararası İlişkiler, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Amerikan Kültürü ve Edebiyat Bölümü, Psikoloji bölümleri bu fakültede bulunur.

İletişim Fakültesi

Halkla İlişkiler ve Tanıtım, Görsel İletişim Tasarımı, Yeni Medya, Radyo Televizyon ve Sinema, Reklamcılık bölümleri bu fakültede bulunur.

Sanat Ve Tasarım Fakültesi

Bu fakültede bulunan bölümler; Endüstri Ürünleri Tasarımı, Grafik Tasarım, İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı, Tiyatro, Mimarlık ‘dır.

İngilizce Hazırlık Okulu

İngilizce eğitimi gerekli olan öğrenciler için bölümlere geçmeden görülmesi gereken Hazırlık eğitimi öğrenim bedeli K.D.V. hariç 57.570,00TL ‘dir.

Uygulamalı Bilimler Fakültesi

Gayrimenkul ve Varlık Değerleme Bölümü, Uluslararası Ticaret ve Lojistik Bölümü bu fakültede bulunan bölümlerdir.

Kadir Has Meslek Yüksek Okulu

Bankacılık ve Sigortacılık, Bilgisayar Programcılığı, Dış Ticaret, Grafik Tasarımı, Halkla İlişkiler ve Tanıtım, Lojistik, Mekatronik, Radyo ve Televizyon Teknolojisi bu birimde bulunan programlardır.

İşletme Fakültesi

Bu fakültede bulunan bölümler İşletme Bölümü,  Uluslarası Ticaret ve Finans Bölümü ve Yönetim Bilişim Sistemleri Bölümü, Bankacılık ve Sigorta Bölümü, Muhasebe ve Finans Bölümüdür.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku