Öğrencilere Kredi Kartı Veren Bankalar Tüm Bankalar Tek Başlık

Yeni bir eğitim öğretim yılının başlaması ile birlikte özellikle üniversiteyi yeni kazanan gençlerin ilk olarak yaptığı işlerden birisi de hiç şüphe yok ki; öğrenci kredi kartı başvurusu oluyor. Bizler de öğrencilere kredi kartı veren bankaları tek başlıkta sizler için toplayarak, bu yazımızda bilgi paylaşımında bulmaya çalışacağız.

Öğrencilere Kredi Kartı Veren Bankalar Tüm Bankalar Tek Başlık

Öğrenciler Kredi Kartı Alabilir Mi

Günümüzde yaşanan ekonomik sıkıntılardan dolayı birçok aile artık kredi kartı almak için çeşitli bankalara başvurularda bulunuyor. Özellikle üniversitede okuyan genç öğrenciler kendilerine özel çıkarabilecekleri kredi kartı arayışına giriyorlar. İkamet ettiği ilden farklı bir ilde okumaya başlayan genç öğrenciler; kira, fatura, ulaşım ve daha birçok masraf altına giriyorlar. Onların bu masraflarını karşılamada ve nakit paraları bulunmadıkları anlarda onlara destek olabilecek bankalar vardır. Bu bankalar öğrencilere ve gençlere özel hazırladıkları kredi kartları sayesinde okuyan gençlerin ihtiyaçlarını büyük nebzede karşılamaktadır. Şimdi bu bankaları ve kartlarının özelliklerini aşağıdan inceleyerek siz de eğer öğrenciyseniz kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz.

Öğrencilere Kredi Kartı Veren Bankalar

  • Akbank Exi26 Kredi Kartı; Akbank tarafından oluşturulan ve 26 yaşın altındaki gençlere, öğrencilere çıkartılabilen bir kredi kartı çeşididir. Öğrencilere özel olarak hazırlandığından dolayı da yıllık aidat ücreti sadece 15 TL’dir.
  • Ziraat Bankası Kredi Kartı; Devlet bankası konumunda olan Ziraat, öğrencilerin hep yanında. Gerek bu öğrencilere özel çıkardığı kredi kartı, gerekse de 10 Bin TL değerinde kredi seçeneği ile birçok öğrencinin dikkatini çeken bankadır. Bankanın gençler için hazırladığı bu kredi kartlarının limitleri 500 TL’den başlamakta ve 1.000 TL’ye kadar yükselebilmektedir.
  • Yapı Kredi Öğrenci Kredi Kartı; Özel bir banka olmasına rağmen; öğrencilerin ihtiyacını karşılamak için verdiği kredi kartları ile kredilerle banka dikkat çekmektedir. 18’ten başlayarak 26 yaşına kadar kredi kartı için başvuran gençler yıllık kart aidatını sadece 20 TL şeklinde ödemektedir.
  • Halkbank Öğrenci Paraf Kredi Kartı; Son zamanlarda çıkardığı Paraf Kart ile dikkat toplayan Halkbankası kart için herhangi bir aidat kesmemektedir.
  • İŞ Bankası İŞTE Üniversiteli Kredi Kartı; Öğrencilere verilen kredi kartları arasında en fazla popülerliğe sahip olan kredi kartıdır. Bu kart sayesinde müzelerde ve sinemalarda kampanyalardan yararlanma şansına erişiyorsunuz.
  • Vakıfbankası Like Card Kredi Kartı; Üniversite eğitimini tamamlamak isteyen öğrencilere verilen bir kredi kartıdır. Bir sene içerisinde belirlediği kredi kartı aidatının ücreti ise; 10 TL’dir.

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku