Rumeli Üniversitesi Eğitim Ücretleri 2017 2018

Silivri Mehmet Balcı Kampüsünde faaliyet gösteren Rumeli Üniversitesi İstanbuldaki vakıf üniversitelerimizden biridir. 2015 yılında eğitimine start veren üniversite Kariyer Koçu, Yaşam Koçu,Psikolog Desteği,Gurme Kulübü gibi birimleriyle de öğrencilerine diğer üniversitelerden farklı bir hizmet alanı açmıştır. Kısaca üniversite hakkında bilgi verdikten sonra şimdi de Rumeli Üniversitesi Eğitim Ücretleri 2017 2018 yılı verilerini siz değerli okurlarımıza aktaracağız.

Rumeli Üniversitesi Eğitim Ücretleri

Sanat Tasarım Fakültesi

Bu fakülte için bölümler ve ücretler; Radyo ve Sinema Bölümü 28.900.00 TL ve Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölümü için öğrenim ücreti 28.900.00 TL’dir.

Mühendislik Mimarlık Fakültesi

Bu fakültede bulunan bölümler; Bilgisayar Mühendisliği, Mimarlık,İç Mimarlık, İnşaat Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği ‘dir. Bu bölümler için öğrenim ücretleri 28.900.00 TL’dir.

İktisadi İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi

Bu fakültede bulunan bölümler; Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Uluslararası İlişkiler ‘dir. Bu bölümler için öğrenim ücreti 28.900.00 TL’dir.

Sağlık Bilimleri Yüksekokulu

 Bubirimde bulunan bölüm Fizyoterapi ve Rehabilitasyon programıdır. Bu Program için ücret 25.900.00 TL’dir.

Meslek Yüksekokulu

Bu birimde bulunan programlar ve ücretler; Adalet, Bilgisayar Programcılığı, Bilgisayar Programcılığı (ikinci öğretim), Grafik Tasarım, Grafik Tasarım (ikinci öğretim), Çocuk Gelişimi, Çocuk Gelişimi(ikinci öğretim) programları için ücretler 14.900.00 TL ve Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri, Sivil Hava Ulaştırma Hizmetleri, Sosyal Hizmetler,Spor Yönetim, Aşçılık, İç Mekan Tasarım, Uçak Teknolojisi, Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri, Sivil Hava Ulaştırma Hizmetleri, Sosyal Hizmetler,Spor Yönetim programları için ücretler ise 17.900.00 TL’dir.

Sağlık hizmetleri Meslek Yüksekokulu

Bu birimde bulunan programlar; Diş Protez Teknolojileri, Ağız ve Diş Sağlığı, Fizyoterapi, Ameliyathane Hizmetleri, Anestezi, Diyaliz, Elektrojizyoloji, Odyometri, Patoloji Laboratuarı, Radyoterapi, Tıbbi Dökümantasyon ve sekreterlik, Tıbbi Görüntülenme Teknikleri, İlk ve Acil Yardım ‘dır. Bu programlar için öğrenim ücretleri 17.900.00 TL’dir.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku