Türkiye İş Bankası Eğitim Kredisi

İş Bankası eğitim kredisi veren bankalar arasında olup, her geçen gün artmakta olan çocukların eğitim masrafları için ebeveynlere maddi destek sağlamaktadır. Çekilen kredi; öğrencilerin üniversite giderleri, özel okul, özel üniversite gibi giderleri gibi konularda kullanılabilmektedir. İster bu krediyi direkt olarak özel üniversite ya da okulun hesabına aktarabilir isterseniz de elden alabilirsiniz. Bunun için yanınızda öğrenci kayıt belgesi ya da okul ücretinin ne kadar olduğunu gösteren bir belgenin olması yeterlidir.

is bankasi egitim kredisi

İş Bankası Eğitim Kredisi Başvuru

İş Bankası ‘ndan eğitim kredisi çekmeye karar verdiyseniz; başvuruların İş Bankası şubelerinden yapılabildiğini hatırlatalım. Yine de konuyla ilgili daha ayrıntı bilgi sahibi olmak için şubelere uğrayıp bir ön görüşme yapmanız, eğer bunun için vaktiniz yok ise Türkiye İş Bankası müşteri hizmetleri numarası olan 0 850 724 0 724 nolu telefonu arayabilirsiniz.

İş Bankası ‘nın web sitesi olan www.isbank.com.tr adresindeki Eğitim Kredisi ile ilgili sayfasına ulaşmak için buraya tıklayınız.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku