Üsküdar Üniversitesi Eğitim Ücretleri

Ankara’dan İstanbul’a taşınmış olan İDER Vakfı tarafından kurulmuş olan Üsküdar Üniversitesi İstanbul’da en merkezi yerlerden biri olan Üsküdar’da faaliyet göstermektedir. Eğer Üniversiteyi  İstanbul’da okuyacaksanız Üsküdar tüm güzelliğiyle bunun için ilk sırada yer alan bir adres. Üsküdar Üniversitesi Üsküdarın tam merkezinde Çarşı Yerleşkesi, Merkez Yerleşkesi ve Güney Yerleşkesi olarak üç yerleşkesi mevcuttur. Üniversitenin en önemli hizmeti olarak bünyesinde bulundurduğu hastaneleri ve poliklinikleri sayabiliriz. NP İstanbul Beyin Hastanesi, NP Altunizade Polikliniği, NP Feneryolu Polikliniği ve NP Etiler polikliniği öğrencilerin hem öğrenim görürken hemde mezun olduklarında donanımlı eğitim almalarında katkı sağlar. Şimdi sizlere Üsküdar Üniversitesi Eğitim Ücretleri rakamlarını paylaşacağız.

Üsküdar Üniversitesi Eğitim Ücretleri 2017 2018

İletişim Fakültesi

Bu fakültede bulunan bölümler; Çizgi Film ve Animasyon, Görsel İletişim Tasarımı, Halkla İlişkiler, Medya ve İletişim Sistemleri, Radyo, Televizyon ve Sinema, Reklam Tasarımı ve İletişimi, Yeni Medya ve Gazetecilik ‘tir. Bu bölümlerden birinde eğitim görmek isteyen öğrenciler için yıllık öğretim ücreti 33.981,00 TL’dir.

İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi

Felsefe, Psikoloji, Sosyoloji, Psikoloji (İngilizce), Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler, Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler (Türkçe) bölümleri bu fakültede eğitim vermektedir. Bu bölümler için eğitim ücretleri 45.185,00TL’dir.

Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi

Adli Bilimler, Bilgisayar Mühendisliği, Biyomühendislik, Endüstri Mühendisliği, Kimya-Biyoloji Mühendisliği, Moleküler Biyoloji ve Genetik (İngilizce), Moleküler Biyoloji ve Genetik (Türkçe), Yazılım Mühendisliği bölümleri bu fakülte de eğitim vermektedir. Bu bölümler için eğitim ücretleri 45.185,00TL’dir.

Sağlık Bilimleri Fakültesi

Beslenme ve Diyetetik, Çocuk Gelişimi, Dil ve Konuşma Terapisi, Ebelik, Ergoterapi, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon, Hemşirelik, İş Sağlığı ve Güvenliği, Odyoloji, Ortez Protez, Perfüzyon, Sağlık Yönetimi, Sosyal Hizmet bölümleri bu fakültede eğitim vermektedir. Bu bölümlerden birinde eğitim görmek isteyen öğrenciler için yıllık öğretim ücreti 33.981,00TL’dir.

Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu

Acil Durum ve Afet Yönetimi, Ağız ve Diş Sağlığı, Ameliyathane Hizmetleri, Anestezi, Biyomedikal Cihaz Teknolojisi, Çevre Sağlığı, Çocuk Gelişimi, Çocuk Koruma ve Bakım Hizmetleri, Denizci Sağlığı, Diş Protez Teknolojisi, Diyaliz, Eczane Hizmetleri, Elektronörofizyoloji, Engelli Bakımı ve Rehabilitasyonu, Evde Hasta Bakımı, Fizyoterapi, Gıda Teknolojisi, İlk ve Acil Yardım, İş Sağlığı ve Güvenliği, Laboratuvar Teknolojisi, Nükleer Teknoloji ve Radyasyon Güvenliği, Odyometri, Optisyenlik, Ortopedik Protez ve Ortez, Otopsi Yardımcılığı, Patoloji Laboratuvarı, Perfüzyon Teknikleri, Radyoterapi, Sağlık Bilgi Sistemleri Teknikerliği, Sağlık Kurumları İşletmeciliği, Sosyal Güvenlik, Sosyal Hizmetler, Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik, Tıbbi Görüntüleme Teknikleri, Tıbbi Laboratuvar Teknikleri, Tıbbi Tanıtım ve Pazarlama, Tıbbi ve Aromatik Bitkiler, Yaşlı Bakımı programları bu birimde eğitimveren programlardır. Bu programların her biri için eğitim ücretleri  22.565,00TL’dir.

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku