Vakıfbank Eğitim Kredisi

Devlet bankaları eğitim konusunda kredi musluğunu tabiri caizse sonuna kadar açıyor diyebiliriz. Vakıfbank; ilkokul öğrencilerinden tutunda doktora öğrencilerine kadar; her türlü eğitim gideri için doğacak nakit ihtiyaçları için geniş bir yelpazede eğitim kredisi tahsis ediyor. Faiz oranları ise oldukça cazip.

vakifbank egitim kredisi

Vakıfbank Eğitim Kredisinde Detaylar

40 bin TL ‘ye kadar olabilen Eğitim kredisinde ise vade süresi 12 ay olarak belirlenmiş durumda. Öğrencilerin söz konusu krediye başvurabilmeleri için 18 yaşını doldurmuş olmaları ve yine aylık bir gelirlerinin olması gerekmektedir.  Diğer şartlarda eğitimlerinden sorumlu olan aile bireyleri kredi için başvurmalıdır.

Örnek Ödeme Planı

Kredi Tutarı : 40 bin TL

Vade Süresi : 12 ay

Faiz Oranı : % 1,18

Aylık Taksitler : 3 bin 648 TL

Kredi Tahsis Ücreti : 200 TL ( binde 5 oranında alınır )

Yıllık Faiz : % 19,5676

Toplam Maliyet : 43 bin 976 TL

Ödeme tablosu bu şekilde ortaya çıkarken; buna ilaveten kredi çekecek kişiye hayat sigortası da yapılacaktır. Banka gerekli gördüğü hallerde şartları değiştirebilir ve yine gerekirse kefil de talep edebilecektir.

Daha detaylı bilgi sahibi olmak için en yakın Vakıfbank şubelerine başvurabilirsiniz. Size en yakında Vakıfbank şubesi için buraya tıklayınız.

Şubelerin yanı sıra Vakıfbank müşteri hizmetleri numarası olan 444 0 724 ‘ü de arayabilirsiniz.

Vakıfbank Eğitim Kredisi Başvuru

Eğitim kredisine başvurmak için internet üzerinden ya da şubelerden bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. İnternet üzerinden başvuruda bulunmak isteyenlerin bu linke tıklaması yeterlidir. Açılacak formda sizden istenilen bilgileri doldurup, formu onayladıktan sonra başvurunuz alınacak, kredinizin başvuru durumu ile ilgili size bilgilendirme yapılacaktır. Eğer belli bir zaman içerisinde dönüş yapılmıyorsa; yine Vakıfbank müşteri hizmetlerini 444 0 724 nolu telefondan arayabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku