Yapı Kredi Bankası Eğitim Kredisi

Yapı Kredi Bankası eğitim kredisi ile ilgili oldukça çekici bir slogana sahip; “Yapı Kredi Eğitim Kredisi ile eğitimin yaşı yoktur”. Slogandan da anlaşılacağı üzere; gerek gençlere gerekse de eğitimini ilerleyen yaşlarda yapmak isteyenlere Yapı Kredi Bankası ‘ndan finansman desteği bulunuyor.

yapi kredi bankasi egitim kredisi

Eğitim Kredisinin Detayları

Yapı Kredi Bankası ‘nda; ister yurt dışı olsun isterse de yurt içi olsun, her türlü eğitim harcamaları konusunda 50 bin TL 48 ay vadeli Eğitim kredisi imkanı bulunuyor. Faiz oranlarının ise oldukça düşük olduğu belirtiliyor. Ayrıca kişiye özel faiz de uygulanabiliyor.

Başvuru Kanalları

Yapı Kredi Eğitim kredisine başvurmak isteyen kişilerin; herhangi bir Yapı Kredi Bankası şubesine müracaat etmesi yeterli. Size en yakınYapı Kredi şubesini buradan görebilirsiniz.

Bunun yanı sıra online olarak eğitim kredisi başvurusu yapmak isteyenler https://www.yapikredi.com.tr/basvuru-merkezi/bireysel-ihtiyac-kredisi/ linkine tıklayarak direkt eğitim kredisine müracaat edebilir.

Eğitim Kredisi İçin Gerekli Belgeler

  • Kimlik fotokopisi
  • Geliri durumunu gösterir belge ( son 2 ay içerisinde düzenlenmiş maaş bordrosu ya da maaş yazısı, şirket içiin imza sirküleri ve yetki belgesi, serbest meslek erbâbı için vergi levhası fotokopisi, emeklilerin maaş cüzdan fotokopisi,  kira geliri olanlar için kira sözleşmesi fotokopisi)
  • Son 3 ay içerisinde düzenlenmiş ikametgah belgesi ya da adınıza kayıtlı fatura aslı (su, elektrik, doğalgaz,, telefon, vs. )
  • Öğrenci Kayıt Belgesi Fotokopisi ve proforma faturası ( yurt dışı eğitim için kredi çekilecekse öğrenci vizesi ) gerekmektedir.

Yapı Kredi Bankası Eğitim kredisi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için Yapı Kredi Müşteri hizmetleri numarası olan 444 0 444 nolu telefonu arayabilir ve yine https://www.yapikredi.com.tr/bireysel-bankacilik/krediler/bireysel-ihtiyac-kredileri/egitim-kredisi linkinden konuyu ayrıntıları ile inceleyebilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku