Yüksek İhtisas Üniversitesi Eğitim Ücretleri

Türkiye Yüksek İhtisas Hastanesi Vakfı (TİVAK) tarafından 2013 yılında kurulan ülkemizdeki vakıf üniversitelerden olan Yüksek İhtisas Üniversitesi bir sağlık üniversitesidir. Ankara ‘nın Balgat semtinde öğrencileri ile buluşmaktadır. Lisans, önlisans eğitimi veren fakülteler ve enstitüleri ile öğrencilere hizmet veren üniversite öğrencilerini en güzel şekilde yetiştirme amacıyla faaliyet göstermektedir. Şimdi bu üniversiteyi tercih etmeyi düşünenler için Yüksek İhtisas Üniversitesi Eğitim Ücretleri akademik yılı ücretlerini sizlerle paylaşalım. Sitemizdeki linklere tıklayarak gerek Yüksek İhtisas Üniversitesi ve gerekse de diğer üniversitelerin taban puanları, ücretleri, burs imkanları, uzaktan eğitim programları, Yüksek Lisans programları gibi konularda da bilgi alabilirsiniz.

Yüksek İhtisas Üniversitesi Eğitim Ücretleri 2017 2018

Tıp Fakültesi Eğitim Ücretleri

Bu Üniversitede tıp eğitimi almak için eğitim ücreti 62.000,00TL’dir. Bu eğitim üç bölüme ayrılmaktadır; Temel Tıp Bilimleri, Cerrahi Tıp Bilimleri, Dahili Tıp Bilimleri.

Sağlık Bilimleri Fakültesi Eğitim Ücretleri

Bu fakültede bulunan bölümleri şu şekilde sıralayabiliriz; Beslenme Ve Diyetetik Bölümü, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü, Sağlık Yönetimi Bölümü, Hemşirelik Bölümü. Bu bölümlerde eğitim görmek için belirtilen eğitim ücretleri 29.000,00’dir.

Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Eğitim Ücretleri

Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik Programı, Elektronörofizyoloji Programı, Ameliyathane Hizmetleri Programı bu birimde eğitim veren programlardır. Bu programları tercih eden öğrenciler için eğitim ücreti 20.000,00 TL’dir.

Ödeme Bilgileri

Bu eğitim ücretlerinde 2 taksit şeklinde ödeme imkanı mevcuttur. Peşin ücret ödemek isteyenler için bu fiyatlar üzerinden %5 indirim uygulanacaktır.

İletişim Bilgileri

Adres: Oğuzlar Mahallesi 1377. sokak no:21 Balgat/Ankara

Telefon: 0312 286 3601

Faks: 0312 286 3605

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku