Ziraat Bankası Eğitim Kredisi

Kamu bankaları arasında vatandaşa verdiği cazip kredi teklifleri ile bu konuda sürekli ön planda olmayı başaran Ziraat Bankası; eğitim kredisi konusunda da başı çeken bankalardan birisi. Üniversite, dershane, kurs ve okul gibi eğitim harcamalarınız konusunda finansman desteği sağlayan ve bu finansman desteğini 36 aya kadar vadelendiren Ziraat Bankası; isteyenlere kredi yerine KMH ( kredili mevduat hesabı ) kullandırmak suretiyle de yapmaktadır.

ziraat bankasi egitim kredisi

Ziraat Bankası Eğitim kredisine başvuru; çalışan öğrenciler ya da eğitim gören öğrencinin eğitim masraflarını üstlenen aile bireyleri tarafından yapılabilmektedir. Teminat alınmakta olup, yine kredinin borcu bitene kadar vade süresi boyunca kredi çeken kişiye sigorta yapılır.

Ziraat Bankası Eğitim kredisine başvuru kanalları olarak; herhangi bir T.C. Ziraat Bankası şubesine müracaat etmeniz yeterlidir.

Daha detaylı bilgi sahibi olmak isteyenler bankanın web sitesi üzerinden bilgi sahibi olmak için buraya tıklayabilir, T.C. Ziraat Bankası müşteri hizmetleri numarası olan 0 850 220 00 00 telefonu arayabilirler.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku